top of page
iade.png
ozel botlar.png
indikaor.png

Eğitimimize Güveniyoruz.

Finansal özgürlüğünüzü kazanabilmeniz için size yardımcı olalım. 

Eğitimin tamamını izleyin, kendinizi tartın, başarabileceğinize inanıyorsanız aramıza katılın.

 

Baktın sana uygun değil! Eğitimi iade edin.

%100 geri ödeme garantili dünyadaki ilk ve tek scalping eğitimiyle tanışın.

Eğitim programı videolarımız +30 saati aştı. Eğitimin tamamını rahat rahat 7 günde izleyebilirsiniz.

7 gün içinde sorgusuz sualsiz eğitimi iade edebilir ya da finansal özgürlüğünüz için aramıza katılabilirsiniz. (7 günü aşan iadeler ve Özel BOTlar ve İndikatörlere dahil olunduğunda, iade işlemi kabul edilemez.)

Eğitim programımızda yapmanız gereken basit;

Bir defa 10$ sermayenizi, 1 ayda 3X karla kapatın, sermaye yönetimini öğrendikten sonra bol pratik yaparak yeni mesleğinize merhaba deyin. 

Futures borsada, bilinçsiz işlem yapmak tüm sermayenizi kaybetmenize sebep olabilir. Bu yüzden öncelikle psikolojinizi yönetebilmeniz için video eğitimleri bitirdikten sonra, sadece 10$ sermayenizi 30 gün içinde 3 katına çıkarmanız gerekiyor. Bu süreçte Telegram botlarımız ve özel indikatörlerimiz sizlere yardımcı olacak.

Scalping yapılabilmesi için volatilitenin oluşması ve dengelerin bozulması gerekmektedir. M1 botumuz anlık volatilitelerin değiştiğini bize bildirir. Eğitimdeki diğer öğrendiklerinizle birleştirdiğinizde işlemleri daha rahat bir şekilde açabilirsiniz.

Kasa defterimize yazdığımız işlemlerimiz, sizi hem scalping zehirlenmesinden koruyacak, hemde yaptığınız işlemleri rahat görmenize olanak tanıyacaktır.

Hacim kontrolü Scalper için olmazsa olmazdır. V3 hacim botumuz anlık olarak o coinin hacmindeki değişimleri bize bildirir.

Funding Rate takibi bir Scalper’ın takip etmek zorunda olduğu bir konudur. FR botumuz sayesinde Funding değişimlerini takip ederken, ezbere göre değil rüzgara göre hareket etmeyi öğreneceksiniz.

Bir sonraki aşamada, stressiz şekilde hergün 50$ nasıl kazanılır? Yine gerçek işlemlerle eğitim programımızda bulabilirsiniz.

Hergün kendi yaptığım işlemleri, back test yapabilmeniz için, neden/niçin sorularıyla beraber özel telegram grubumuzda paylaşıyorum.

Ayrıca, Muadili aylık 59$' a satılan iki özel indikatörü üyelik süresi boyunca ÜCRETSİZ kullanabilirsiniz.

Sizleri de başaran öğrencilerimiz arasında görmek istiyoruz.

Kısa sürede Eğitim Programımızı tamamlayarak +3000 $ kazanç elde eden Öğrencimiz Ali Ö. ile keyifli bir sohbet videomuz. Başarılarının devamını dileriz.

Kadın isterse herşeyi başararabilir. Bilinen ilk Türk Kadın Scalper öğrencimiz Özlem T. 19 günde %4500 kazanç elde ederek, bizleri gururlandırdı. 

sizleri-de.jpg

Azim ve istek karşısında hiçbir şey duramaz sözünü desteklercesine çok kısa sürede %1052 kazanç sağlayan öğrencimiz Sadık S.'yi gönülden tebrik ederiz.

Scalper Eğitimi

professional-woman-waiting-perfect-moment-buy-stocks-online-side-view-latin-woman-working-

Scalper Eğitimi 
Sık Sorulan Sorular

Scalping Eğitim Programı üyelik sistemiyle ilerlemektedir..

6 Aylık ÜYELİK: 169 $

 • Eğitim Programı Ücretini Nasıl Öderim ?
  6 Aylık Eğitim, Botlar ve özel indikatörlere erişim 169$. Transferinizi, Tether (USDT) TRX Tron (TRC20) ağında olduğunuza emin olduktan sonra TXPSU3iCRm8oi7dXaU5HRpYCyXPZZSSXx9 cüzdan adresimizden istediğinize 6 aylık üyelik bedeli olan 169 $ 'ı gönderebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra, 0542 168 68 63 whatsapp hattımıza 1- İsim - Soyisim 2- www.kriptoegitim.net sitemize üye olduğunuz mail adresiniz. 3- Trading View kullanıcı adınız. 4- Ödeme sonrası TX ID Numarasını (Gönderdikten sonra çıkacaktır) göndermenizi rica ederiz. Eğitimlere en kısa sürede ulaşabileceksiniz.
 • Eğitimi Kredi Kartı ile satın alabilir miyim ?
  Evet Kredi kartınızla Superpeer üzerinden eğitimi satın alabilirsiniz. Ancak superpeer platformu ile satın alınan eğitimin 7 gün içinde ücret iadesi YOKTUR. Sadece Tether ödemelerde 7 gün içinde ücret adesi yapılabilmektedir. Eğitimi satın aldıktan sonra 0542 168 68 63 whatsappdan bilgi veriniz. Güncellenen eğitiminiz www.kriptoegitim.net üzerinden açılacaktır.
 • Eğitim içeriğinde ne var?
  Canlı işlemlerle sermayeyi 3X yaptığımız “Scalper Eğitim Programı” sizlerle… Kripto paralarla Scalping yapabilmeniz için tüm detayların düşünüldüğü eğitim programımızda; 30+ Saatlik eğitim ve özel BOT'larıyla Scalping Eğitimi Sizlerle... Scalping’e Hazırlanalım Scalping kuralları Scalper ekipmanları Maker ve Taker Programda nasıl ilerleyeceğiz ? Konsantrasyon ve kişisel kabiliyet Kâr yüzdeleri ne olmalı ? Scalping Stoploss kullanımı Haber takipleri ve araştırma Sağlam Psikoloji Hangi coinlere güvenebiliriz. Telegram grubu paylaşımları Long - Short nedir? Tahtayı takip etme Kasa Defteri Bağımlılık İndikatörler Terminal Genel Ayarları RSI ve EMA Uyumsuzluklar İndikatör kombinasyonları LinReg İndikatörler RePaint İndikatörler Trading Data M1 BOT (Telegramda anlık hareketlenme sinyalleri) Scalping öncesi son ayarlar Canlı İşlemler Hergün %10 kazanılan canlı işlemler gün-gün bu kategoridedir. Sürekli Güncellenen Ek dersler ve Botlar
 • Eğitimi iade edebilir miyim? (İADE / CAYMA HAKKI)
  Eğitimimize güveniyoruz. Eğitimi satın aldıktan sonra 7 (yedi) gün boyunca tamamını izleyebilirsiniz. Scalping Trade’in size uygun olmadığını düşürseniz, 7 gün içinde koşulsuz iade edip paranızı geri alabilirsiniz. 7 günü aşan iadeler ve Özel BOT, İndikatörlere dahil olunduğunda, iade işlemi kabul edilemez.
 • Scalping önerilen asgari gereksinimler
  Scalping yapabilmeniz için en az T.View Plus paketine ihtiyacınız olacaktır. Ekranı tam görebilmeniz için En az 1920x1080 çözünürlükte monitörünüzün olmasını önermekteyiz. Referans Link ile kayıt olabilirsiniz : https://www.tradingview.com/?aff_id=125983
 • Kimler Scalping Yapamaz !
  Aceleciler, Panik olanlar, Açgözlüler, Zamanı olmayanlar, Hergün %50 ve üzeri kazanmaya çalışanlar, YouTube zehirlenmesi yaşayanlar, Çok fazla maddi zorluk içinde olanlar, Önceki kayıplarını birden çıkarmaya çalışanlar, Eğitimi tam bitirmeden işleme girenler, Eğitim sonrası 30 gün kuralına uymayanlar, Kurs kurs gezip, tüm bilgileri biribirine karıştıranlar, En önemlisi kabiliyet ve psikolojik olarak kendini tanımayanlar Scalping yapamazlar.
Scalper ön kayıt
bottom of page