top of page

Trader Club V1 Sizlerle

Kripto paralar ile aylık düzenli gelir elde edebilmek için önce sermayenizi korumayı, para kaybetmemeyi öğrenmeniz gerekmektedir.


Eğitim içinde, kaynaklar bölümünde Karargah excel dosyasını göreceksiniz. Burada karagün kumbaramızın nasıl kullanıldığını, sermayenizi yazarak %8 bölüm kar payı hedefleyerek nasıl bölümlerin geçeceğinizi ve %4500 kar oranına adım adım nasıl gidileceğinin eğitimlerine ulaşacaksınız. 8 asker stratejisi ile güvenli trade işlemleri nasıl açacağınızı öğreneceksiniz.

Bu süreçte trading view platformuna ihtiyacımız olacak. Yıllık 300$ üyelik bedeli olan bu platformun deneme sürümüne, sadece 1 ay ve sadece 1 $ masraf ile üye olarak kursumuzu tamamlayınız.


Mesleğe yeni başladığınızı ve 300$ bütçenizi sermaye olarak kullanmanızı istediğimiz için

Trader Club V1 ‘i kursiyerlerimize 1 yıl boyunca hediye etmek istedik. İlgili konu içinde bulunan formu doldurarak üyeliğinizi başlatabilirsiniz.


Bu arada; yapay zeka ile donatılmış versiyon 2 çok yakında sizlerle olacak :)

www.kriptoegitim.net anasayfası üzerinden %20 indirimli link ile kursumuza katılabilir, Kurs bitiminde ücretsiz +2 saat canlı eğitime katılabilir, memnun kalmazsanız udemy güvencesi ile kursumuzu 30 gün içinde kursumuzu iade edebilirsiniz….

463 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page