top of page

Borsalarda işlem yapmadan önce, paranızı kaybetmemeyi öğrenmeniz gerekiyor.Bir günde zengin olmak… Bire binnn kazandıran coinler… Hemen 10 kat para kazanmak !!! Kulağa hoş geliyor ama gerçekte öyle değiller.


Sizler için; Kendi yatırımınızı, başkasının tesiri altında kalmadan yapacağınız, canlı eğitim kalitesinde kurs hazırladık.


Yalın anlatımla; yeni başlayanlar ve tecrübesiz işlem yapanlar için düzenli gelir elde edebileceği şekilde tasarladık.


Bu eğitimle; stratejinin önemini anlayacak, finansal özgürlüğün gerekliliğini yerine getirebilecek ve alım satımın inceliklerini öğreneceksiniz.


En önemlisi; anaparanızı koruyarak, sürekli gelirler elde ederken, kendi sermayenizi kendiniz yönetebileceksiniz.


Son olarak; Eğitim sürecini pekiştirmek için alıştırmalar yapacak, dersleri tekrar izleyebilecek, kurs bitiminde 2 saatlik zoom üzerinden canlı eğitim alabilecek ve sürekli mail destek alabileceksiniz.

Sermayenizi riske atmadan önce bu kursa katılabilirsiniz.


Kripto para dünyası büyük savaşların olduğu acımasız bir oyun olduğunu duymuşsunuzdur. Madem bu bir oyun! madem savaş büyük... biz de oyunu kuralına göre oynayalım diye stratejimizi anlaşılması kolay, uygulaması kolay bir hale getirdik. Bir karargâh, bir avcı uçağı ve 8 asker ile 50 bölümü geçtiğimizde, nasıl %4500 kâr edileceğini bu eğitimde uygulamalı ve ispatlı olarak göreceksiniz.

Yatırım yapmadan önce hangi coinlere güvenilir? Kulaktan dolma bilgilerle değil, bilimsel olarak olarak göreceğiz.


Kripto para ticareti ile para kazanmak, içinde ince detayların olduğu bir meslektir. Yeni öğrenilen her meslekte olduğu gibi, kripto para trader olabilmeniz için çok çalışmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Ücretsiz Canlı Eğitim randevusu almadan önce mutlaka tüm kursu bitirmiş ve borsada işlem yapmaya başlamış olmanız gerekmektedir.

177 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page