top of page

Aldığım Coin Düşüyor... Çıldıracağım !!!

Öncelikle bilmenizi isterim izlediğiniz eğitim serisi öylece hazırlanmış bir eğitim olmadığını söylemek istiyorum! Kurs için, ben ve ekip arkadaşlarım çekim öncesinde çok kafa patlattık. Sizlerin "para kaybetmemeniz" üzerine eğitimleri hazırlamaya çalıştık. Çekim yapıp, montajladıktan sonra uygun olmayacağını düşünerek çöpe attığımız 10+ saatten fazla da içerik yaptık.

Herşeyi çok düşündük ama bir şeyi atladık :) Sizlere kendimi tanıtmayı unuttum. Unutma değil de öncelik meselesi diyebilirim. Benim amacım öncelikle "işe yarayan çözümler" üretebilmek.

Udemy platformunda "Kripto Eğitim Net" olarak henüz 2 ay gibi bir süredir varız. Kısa sürede güzel yol aldık. 12 saatlik Eğitimimizi sadece 1 günde tamamlayan öğrenci yüzde oranımız %20 lerde. Gerçekten çok teşekkür ederim.


Gelelim bu 'blog'un konusuna :)


Aldığım Coin Düşüyor... Çıldıracağım !!!

Bugün bir kursiyerden biraz uzun uzadıya detaylı mail aldım. mail üzerinden biraz dertleştik... Yaklaşık 20 aydır kripto para dünyasında olduğunu ve çok kayıplar verdikten sonra kurs ile tanıştığından bahsetti. Kursta söylenenleri yaptığı halde yine coinlerin düştüğünü... Kar alamadığını çıldırma noktasına geldiğinden bahsetti....

Elbette dertleşmeleri blurladım :)


Değerli Arkadaşlar Şu an ki tarih 7 Mart 2022, sürekli düşen bir piyasada bu eğitimi aldığınız için çok şanslısınız. "Ya usta bu da şans mı?" demeyiniz izah edeyim.

Bizim ilk amacımız "Para Kaybetmemek" olduğunu defalarca söyledim ve bir strateji sizlerle paylaştım. Yeni başlayanlar için hiçbirşeyi gizlemeden anlatmaya çalıştım.

Piyasa Düşmeli ki biz işlemlere girebilelim !

BTC'nin haftalık grafiğine baktığımda aylardır bir düşüş trendi içinde olduğunu hepimiz görüyoruz. Bu düşüşte bile para kazandırak düşüyor. İyi trader piyasa düşerken para kazanandır. Düşüş trendinde ne yapıyorduk? "Avın bize gelmesini bekliyoduk ve örümcek gibi desteklere ağ örüyorduk...

Zaten karargah dosyamız bunun için var. İçinde Kara Gün Kumbaramız, 8 Askerimiz bunun için var... Ama rica ederim günlükte RSI ve Stokastik RSI tepe yapmış, Bollingere dayanmış coin işlemlerine girmeyelim. Eğitimde tek tek anlattım, anlattığım herşeyi kendim defalarca izledim :)


Her kışın ardı bahardır.

BTC haftalıkta Lin REG altına dayandı destek almaya çalışıyor.


Bir soru - Peki usta, desteği kesin olarak alıp, yukarı çıkacak mı?

Arkadaşlar burası kripto para borsası... Başka borsalara benzemez. Elbette garantisi yoktur. Ama tecrübelerime göre BTC'yi de 20K lara düşürmezler... (Bu arada ben düşmesi taraftarıyım)

Ne dediğini biliyorsunuz Wörın Bafıt amcanın... Başkarı korkarken sen aç gözlü olmalısın! (stratejimiz doğrultusunda tabii ki)


Şanslı olduğunuzu düşündüğüm nokta, her düşüşün bir çıkışı olduğuna inanmamdan kaynaklıdır. Bu eğitim sizi sürekli fomoya sokmuyor. "Hergün işlem açacaksınız yoksa hedefi tutturamazsınız" demiyor!

Korkmamızı gerektiren bir durum yok arkadaşlar. Korkulacak zaman Boğa zamanı sonlarıdır. O zamanlar geldiğinde dilim döndüğüce uyarılarımı yapacağım. Boğa piyasasında zaten ağzı olan konuşacak! Herkes biliyor ya bu işi... Neyse efendim lafı uzatmadan konuyu toparlıyalım

Telegram Duyuru Kanalımız aktif olacak. Sizden gelen talepler Telegram kanalından duyurular yapılması konusundaydı, biz de elimizden geleni yapacağız.


Hafta sonları işlem konusunda fikirlerimi söylemiştim. Her hafta başı bazı paylaşımları Telegram üzerinden paylaşacağım.

Yapay zeka ile donatılan Trader Club V2 projemizin küçük bir bölümü olan Trader Club V1 platformumuzu Kripto Egitim Net kursiyerleri için 1 yıl boyunca ücretsiz hale getirdik.


Kursumuzu, Trading View'den 1 aylık demo hesabıyla tamamladıktan sonra platform istek formunuzu (Kurs içinde bulabilirsiniz) doldurarak bize gönderebilirsiniz. Size 300$ tasarruf sağlayacak Trader Club V1 platformu, www.kriptoegitim.net sayfamıza üye olmanız halinde içinde 24 saat içinde aktif olacaktır.

Elbette bir Trading View değil... Dosta düşmana muhtaç etmeyecek kadar mütevazi bir platform.

V2 ise çok farklı olacak.


Size bildiğiniz birşeyden bahsedeyim. Herkesin bir derdi mutlaka var. Dertsiz insan gereksiz insandır. :)

Mesela, bu V2 yazılımcıları da beni çıldırtmaya çalışıyor. Ama çıldırmayacağım. :D İlk dersimizde hatırlarsınız SABIR, SABIR, SABIR.... her konuda hepimiz için geçerli.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Diğer taraftan başka bir haber vermek istiyorum.

Ethereum Challenge'dan bahsetmek istiyorum. Trader Club V2'nin'de temellerini de oluşturacak bu etkinlik öncelikle; birlik, beraberlik ve bilgi paylaşmayı hedefliyor.

Bu etkinlikte 3 takım var. Yeşil, Mavi ve Kırmızı takımlar. Her takımın içinde (parça parça) ilk başta 20 kişi olacak. Ve devamında 100+ kişiye gelmesi için çalışıyorum. CoinEX'den gelecek olan kişi başı hediye 500 CET (yaklaşık 29$) ile her grup kendi içinde takım ruhu ile, twitter telegram ve haberleri analiz ederek coin dünyasını yakından tanımaya çalışırken, aynı zamanda grup içindeki herkes isterse CET/ETH işlem çifti ile isterse ETH/USDT işlem çifti ile, "Ne kadar Kazanırım" dersinde gördüğünüz, Ethereum ile sermayesini yükseltmeye çalışacak. 1 yılın sonunda hem dayanışmanın getirdiği etki, hem de kendinizi geliştirerek toplamda en çok kazanan takım ödüller kazanacak.


Bu Ethereum Challenge etkinliğinin aynı zamanda sizin diğer trade işlemlerinize de fayda sağlayacağını düşünüyorum.

Telegram kanallarımız kuruldu. Bu kanallardan her hafta düzenli duyurularda bulunacağım. Bu bağlamda Challenge'a katılmak isteyen iletişime geçebilir.

Toplantıda; önce ben, kısa bir giriş konuşmasından sonra sırayla sizlere söz vereceğim. Kurs süreci, sonrası, canlı eğitimler, 8 asker / karargah, karagün kumbarası ve Trader Club gibi konular hakkındaki görüşlerinizi rica edeceğiz. Toplantı videosu Udemy ve Youtube kanalımızda yayınlanacak.

Şimdilik Sadece sınırlı sayıda olan etkinliğimiz için ayrıca katılan 500 kişiye 50CET hediye edilecek.

Herkes için faydalı olacağına inandığım bu etkinliğe katılacağınız için teşekkür ederim.

Kurs ve sonrasında, Sürç-i lisan olduysa affola...


416 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page