top of page

Scalping Eğitim Programı

Scalping Eğitim Programı 6 aylık üyelik sistemiyle ilerleyecektir.

169$ Yerine 99$ / 6AY

Eğitim programımız 1 Kasım 2022 de açılacaktır.

 • Eğitim Programı Ücretini Nasıl Öderim ?
  6 Aylık Eğitim, Botlar ve özel indikatörlere erişim 169$. Transferinizi, Tether (USDT) TRX Tron (TRC20) ağında olduğunuza emin olduktan sonra TXPSU3iCRm8oi7dXaU5HRpYCyXPZZSSXx9 cüzdan adresimizden istediğinize 6 aylık üyelik bedeli olan 169 $ 'ı gönderebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra, 0542 168 68 63 whatsapp hattımıza 1- İsim - Soyisim 2- www.kriptoegitim.net sitemize üye olduğunuz mail adresiniz. 3- Trading View kullanıcı adınız. 4- Ödeme sonrası TX ID Numarasını (Gönderdikten sonra çıkacaktır) göndermenizi rica ederiz. Eğitimlere en kısa sürede ulaşabileceksiniz.
 • Eğitimi Kredi Kartı ile satın alabilir miyim ?
  Evet Kredi kartınızla Superpeer üzerinden eğitimi satın alabilirsiniz. Ancak superpeer platformu ile satın alınan eğitimin 7 gün içinde ücret iadesi YOKTUR. Sadece Tether ödemelerde 7 gün içinde ücret adesi yapılabilmektedir. Eğitimi satın aldıktan sonra 0542 168 68 63 whatsappdan bilgi veriniz. Güncellenen eğitiminiz www.kriptoegitim.net üzerinden açılacaktır.
 • Eğitim içeriğinde ne var?
  Canlı işlemlerle sermayeyi 3X yaptığımız “Scalper Eğitim Programı” sizlerle… Kripto paralarla Scalping yapabilmeniz için tüm detayların düşünüldüğü eğitim programımızda; 30+ Saatlik eğitim ve özel BOT'larıyla Scalping Eğitimi Sizlerle... Scalping’e Hazırlanalım Scalping kuralları Scalper ekipmanları Maker ve Taker Programda nasıl ilerleyeceğiz ? Konsantrasyon ve kişisel kabiliyet Kâr yüzdeleri ne olmalı ? Scalping Stoploss kullanımı Haber takipleri ve araştırma Sağlam Psikoloji Hangi coinlere güvenebiliriz. Telegram grubu paylaşımları Long - Short nedir? Tahtayı takip etme Kasa Defteri Bağımlılık İndikatörler Terminal Genel Ayarları RSI ve EMA Uyumsuzluklar İndikatör kombinasyonları LinReg İndikatörler RePaint İndikatörler Trading Data M1 BOT (Telegramda anlık hareketlenme sinyalleri) Scalping öncesi son ayarlar Canlı İşlemler Hergün %10 kazanılan canlı işlemler gün-gün bu kategoridedir. Sürekli Güncellenen Ek dersler ve Botlar
 • Eğitimi iade edebilir miyim? (İADE / CAYMA HAKKI)
  Eğitimimize güveniyoruz. Eğitimi satın aldıktan sonra 7 (yedi) gün boyunca tamamını izleyebilirsiniz. Scalping Trade’in size uygun olmadığını düşürseniz, 7 gün içinde koşulsuz iade edip paranızı geri alabilirsiniz. 7 günü aşan iadeler ve Özel BOT, İndikatörlere dahil olunduğunda, iade işlemi kabul edilemez.
 • Scalping önerilen asgari gereksinimler
  Scalping yapabilmeniz için en az T.View Plus paketine ihtiyacınız olacaktır. Ekranı tam görebilmeniz için En az 1920x1080 çözünürlükte monitörünüzün olmasını önermekteyiz. Referans Link ile kayıt olabilirsiniz : https://www.tradingview.com/?aff_id=125983
 • Kimler Scalping Yapamaz !
  Aceleciler, Panik olanlar, Açgözlüler, Zamanı olmayanlar, Hergün %50 ve üzeri kazanmaya çalışanlar, YouTube zehirlenmesi yaşayanlar, Çok fazla maddi zorluk içinde olanlar, Önceki kayıplarını birden çıkarmaya çalışanlar, Eğitimi tam bitirmeden işleme girenler, Eğitim sonrası 30 gün kuralına uymayanlar, Kurs kurs gezip, tüm bilgileri biribirine karıştıranlar, En önemlisi kabiliyet ve psikolojik olarak kendini tanımayanlar Scalping yapamazlar.
bottom of page